Je hebt een idee, talent of kwaliteit.
Beter gezegd je hebt of bent de oplossing voor een probleem!
Dan kun je hier (goed) geld mee verdienen, als je het goed aanpakt!
Er zijn helaas weinig mensen die de stap tot het ondernemerschap durven maken, en ik denk dat dit komt omdat ze niet goed weten wat de juiste stappen zijn (vandaar dit ‘eigen bedrijf starten’ programma).
Het is vrij simpel, maar niet eenvoudig.
Ik ga het je uitleggen in een voorbeeld hieronder. Astrid en Simon hebben beiden een passie voor loopbaan coaching (de meest gezochte type coach op Google!) Ze zijn 38 jaar en hebben onlangs dezelfde opleiding afgerond.
Strategie Astrid (zonder geld)
Strategie Simon (heeft investeringsgeld)
Simon en Astrid spreken elkaar 3 maanden later.
Astrid geeft aan dat de aanvragen binnenstromen en dat frustreert Simon. Hij vindt zichzelf een betere coach dan Astrid, heeft een betere website, een beter programma (vind Simon), social media kanalen gevuld met content.
…maar geen klanten!
Wat als ik je vertel dat zo’n 90% van de ondernemers starten zoals Simon. Uiteindelijk stoppen, omdat ze constant geld aan het investeren zijn en niets opbouwen.
Hopelijk begrijp je nu wat de reden is dat ik dit PROGRAMMA heb ontwikkeld.
Wat als je de zekerheid had dat je binnen 60 dagen je eigen bedrijf hebt staan en je product (idee) verkocht zou hebben aan je eerste 10 klanten! Hoe zou dat voelen?
Wat als je het nu niet doet? Wanneer dan wel?
60 DAGEN EEN BUSINESS COACH, EXPERTS EN GELIJKGESTEMDEN
60 dagen verschillende experts die je begeleiden naar het nieuwe ondernemerschap.
‘Want To Make More Money?’
De 5-Staps Raket: Optimale groei in omzet voor iedere type Business.
‘Ready For Take-off?’
Brainstormen met elkaar over je business. Leer, design, overleg, werk en groei samen.
‘Want To Grow Further?’
Dit programma is strategisch opgedeeld in verschillende modules, die elk een specifiek aandachtsgebied behandelen. Elk aandachtsgebied wordt tot in detail behandeld met eenvoudig te volgen instructies voor het implementeren van elke essentiële stap. Daarnaast krijg je elke week LIVE-ondersteuning tijdens LIVE-coachingsessies (die je later online kunt terugkijken).
Ontwikkel via dit programma je Fase 1 Fundering, zodat je zekerheid krijgt dat je klanten bij je willen kopen!
Krijgt inzicht wat de voornaamste reden is waarom je de dingen doet, die je altijd hebt gedaan. (Wat zorgt voor dat fijne gevoel!)
Krijg een duidelijk beeld van de klanten waar je energie van krijgt. Die je het beste kunt en wilt bedienen (en welke juiste niet).
Is je idee een trend, rage of voor de groeiende markt? We gaan op zoek naar wie, wat en wanneer belangrijk is!
Je product gaan we verkopen op een website (landingspagina), deze moet gebouwd worden. Dit doe je alleen of met ons marketingteam.
Niet meningen maar feiten bepalen of je product goed is voor de markt! Je leert hoe effectief te testen!
Berekenen welke strategie de beste winst gaat brengen. Hoe kunnen we de prijs omhoog schroeven?
Kunnen we je programma, prijs en promotie zo optimaliseren dat je 10 klanten zo tevreden zijn.
Klantenwaardering moet een '10' zijn. Hoe we deze reviews gaan gebruiken voor fase 2!
Een bewezen concept, 10 oersterke klanten, geld verdient en de fundering staat. Raadzaam is nu door te pakken naar Fase 2 (10x je omzet!)
Binnen 60 dagen heb je laten zien dat je de ondernemer bent die zich kan aanpassen mede hierdoor Fase 1 afgerond. Fase 2 is een ander programma, waarbij we gaan opschalen.
Als rasechte ondernemer heb ik fouten gemaakt, letterlijk tonnen verloren. Pijnlijk! Maar geloof me als ik zeg, “een betere leerschool bestaat er niet”.
Als ondernemer moet je keuzes maken, hoe snel en hoe goed ze zijn is afhankelijk van je ervaring en kennis.
Voor de echte High Achiever is dit programma binnen een paar weken terugverdient.
Je gaat een nieuw succesfase in. Je zult het zien.
Two Time Payment
Two Time Payment
Two Time Payment
Two Time Payment
Two Time Payment
Two Time Payment
Je aankoop is op verschillende manier gedekt. Als je na 1 week denkt dat dit niet is wat je zoekt. Stuur me een mail (info@bryanseton.com) en we storten je geld terug (100%).
PLUS – We hebben een 2e garantie voor je… als je iedere training hebt bekeken, al het werk gedaan, aanwezig bent bij de online sessies, gedurende 30 dagen en je hebt geen verbetering gezien in je leads of sales. Dan betalen we je terug + je mag de software blijven gebruiken (tot einde periode).
Je Kunt Hiermee Niet Verliezen
Of je genereert meer sales middels het programma, of we betalen je terug omdat je het geprobeerd hebt.
Niets is zo sterk als je een groep gedreven ondernemers bij elkaar zet met dezelfde normen, waarden en doelen.
Welkom in deze community; een plek waar je leert van elkaar, een plek waar je ertoe doet, een plek waar we elkaar accountable houden.
Een plek waar we met elkaar groeien.
De wereld heeft ondernemers zoals jij nodig. Er zijn zoveel mensen die graag gebruik maken van je idee, talent of kwaliteit.
Het is altijd goed te weten wie mijn ideale klant is. Vandaar deze lijst:
Als blijkt dat ik of de community last heeft van bovenstaande punten, zal dit worden besproken.
Hangt af van wat je nu al doet en hebt gedaan!
Verder hoe creatief en ondernemend je bent. Daarom hebben we de community. Je deelt vragen en brainstorm je met andere ondernemers. Hier leert iedereen van. Plus, het helpt je ook om het TE DOEN!
Je krijgt van mij ook bepaalde software, waarmee je gaat zien wat wel en niet werkt. (testen/testen/testen).
Vaak gezien door de aanpassing van alleen al een ‘tagline’ dat ‘klanten’ opeens 2 minuten op je website bleven i.p.v. 3 seconden.
Ik weet wel dat als je de 5 stappen toepast dat je meer omzet gaat maken. Hier ben ik 100% van overtuigd. (vandaar ook mijn garantie).
De materie is vrij eenvoudig. Hier ga je snel doorheen.
De database zal gaandeweg gevuld worden met (praktijk) voorbeelden, zodat je het sneller gaat zien en begrijpen.
De expert trainingen gaan ervoor zorgen dat je je business blijft ontwikkelen.
Om die reden doe ik mijn programma ook aanbieden voor 60 dagen.
Geen probleem.
De 3 Hoofdelementen:
1 – Community
2 – Online Trainingen
3 – Zoom sessies
Zijn het belangrijkste. Het gaat tenslotte dat je meer omzet gaat maken in de kortst mogelijke tijd.
De plugins zouden niet de reden moeten zijn om dit programma te kopen (overigens werkt Truconversion op heel websites).
Per direct.
Je krijgt direct toegang tot het trainings portaal en community.
Dan gaandeweg moeten we je website aanmelden voor de software.
En gaan we de Q&A sessies inplannen.
De veronderstelling is dat (business) coaching altijd maar aftrekbaar is. Maar dat is niet het geval.
De voornaamste onderscheidt ligt op privé en zakelijk vlak.
Is de (business) coaching aantoonbaar bedoelt voor de business, zoals; doelgroep, marketing, sales, verdienmodellen, etc, dan is het zakelijk aftrekbaar.
Is de (business) coaching meer richting het persoonlijke vlak, zoals; spiritualiteit, yoga, etc. dan is het niet zakelijk aftrekbaar.
Dit programma is 100% ter bevordering van je business en dus 100% aftrekbaar.
De programma’s zijn bedoelt voor ondernemers!
Bryanseton.com 2023